ETKİNLİK, MÜZİK
Selda Bağcan & Boom Pam 27 Eylül’de Red Bull Canlı Sahne’de!

Selda Bağcan & Boom Pam 27 Eylül’de Red Bull Canlı Sahne’de!

Sesine, mütevaziliğine, politik duruşuna, yaptığı her şarkıya inanılmaz hayranlık ve saygı duyduğum Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi seslerinden biri olan Selda Bağcan, uzun süredir İsrailli başarılı surf-rock grubu Boom Pam’le dünyanın birçok yerinde konserler veriyor bildiğiniz üzere. Ancak bu seferki etkinlik haberimiz çok başka.

Red Bull’un #müzik etiketiyle yaptığı “bilet bitti, sahneyi göremiyorum, ses arkaya gelmiyor” bahanelerini ve sorunlarını ortadan kaldıracak Canlı Sahne projesinin ikinci konserini Selda Bağcan & Boom Pam ile verecek.

27 Eylül tarihinde saat 21.00 itibariyle RedBull.com/canlisahne linkinden canlı ve çevrimiçi izleyebileceğiniz bir konser ile Selda Bağcan & Boom Pam Canlı Sahne’nin ikinci konuğu olacak. Kendisini o gün Zorlu PSM Studio Sahnesi’nde izleyecek sınırlı sayıda insanlardan olacak olmak bizi aşırı heyecanlandırıyor şimdiden.

Konsere ısınırken Selda Bağcan ve Boom Pam ortaklığının 2014’teki Le Guess Who konserinden kayıtlarıyla sizi başbaşa bırakalım. Keyifli dinlemeler!

BU YAZIYI PAYLAŞMAK İÇİN BİRTAKIM ŞEYLER:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: