ETKİNLİK, SANAT, SOKAK
Meeting of Allstars Graffiti Fest 2013

Meeting of Allstars Graffiti Fest 2013

moasheader2008 yılından beri graffiti sanatçısı Met‘in önderliğinde organize edilen ve artık uluslararası bir etkinlik olma yolunda çoktan kendini ispatlamış Meeting of Allstars / Yıldızların Buluşması Graffiti Festivali 30 Haziran 2013 tarihinde saat 11.00’de Sütlüce – Miniatürk’te gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl gün içerisinde onbinin üzerinde her yaştan ziyaretçileri ağırlayan ve her yıl katılan ziyaretçi sayısını arttırmayı daha da başararan ve graffiti festivalleri arasında dünyada önemli bir yere oynayan festival, çitasını yükseltmeye devam edeceğe benziyor.

Bu yıl festivalde Almanya, İngiltere, İtalya, Rusya ve Bulgaristan gibi ülkelerden dünya çapında yaptığı legal/illegal çalışmalarla kendini kanıtlamış graffiti sanatçılarının yanı sıra, ülkemizde de birçok başarılı graffiti sanatçısını duvarlarına konuk edecek festivalde gün boyunca ziyaretçileri farklı gösterilerle keyifli saatler geçirmesi için skateboard, bmx, paten ve break dance gösterileri gerçekleştirilecek.

Türkiye’de artık graffiti sanatının en önemli organizasyonu olan Meeting of Allstars bu sene Kanada’nın en önemli rap sanatçılarından biri olan Narcicyst’i sahnesinde ağırlarken, ülkemizde Reggae müziğin önemli gruplarından biri olan Sattas’ı yine aynı sahneyi öncesinde paylaşacaklar. Bunun yanı sıra Türkiye’de başarılı olan rap sanatçısı da sahnede olacaklar. Graffiti ve müziği seven katılımcıların gün boyu Hip Hop, Dubstep, RnB müziğe doyması için DJ Hırs, DJ Sonza, DJ Ban ve DJ Iron Fist plakların başında yerini alacak.

Ben de pazar günü festival günü boyunca basın sponsoru Hiphoplife yaka kartıyla orada olacağım. Gün boyu hem dijital hem analog fotoğraflar çekeceğim festivalde aynı zamanda @Hiphoplife ve @somilkmorelove twitter sayfalarından festivali an ve an aktarmaya çalışacağım.

Rengarenk ve alternatif bir haftasonu geçirmek isteyenlere güzel bir seçenek olacak.

Tarih: 30 Haziran 2013 Pazar
Mekan: MiniaTürk (foursquare)
Adres: Sütlüce Mahallesi, İmrahor Cad. Sütlüce / İstanbul
Saat: 11.00-22.00
Giriş: Halka Açık / Ücretsiz

Facebook Event: Meeting of All Stars Graffiti Festival 2013 @ MiniaTürk (30.06.13)

Online: www.meetingofallstars.com

moas2013_buyuk

BU YAZIYI PAYLAŞMAK İÇİN BİRTAKIM ŞEYLER:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: