FOTOĞRAF, WEB

Fotoğraf ve Video Ekipmanları FotoPazar’da!

FotoPazarFotoğraf ve video ile ilgilenen kişilerin en büyük sorunlarından biri, internet evreninde hem uygun fiyata ürün bulup hem de güvenli ve kaliteli alışveriş yapabileceği bir yer bulamamak yahut bulmakta sıkıntı çekmektir. FotoPazar, bu karmaşıklığa yarattığı sade, kullanıcı dostu arayüzü ve aynı zamanda uygun fiyat politikasıyla bu kulvardaki yerini emin adımlarla atacak gibi görünüyor.

Sitenin tasarımdaki sadeliği ve uygun fiyat politikası dışında deyinmek istediğim bir konu daha var ki o da hiç şüphesiz geniş ürün yelpazesi. DSLR, aynasız fotoğraf makineleri ve lensler ne kadar sitenin asıl yoğunlaştığı kategori gibi görünse de kısa bir keşif turundan sonra profesyonel stüdyo aydınlatmasından, ses kayıt cihazlarına, tripodlardan çantalara, flaşlardan filtrelere ve daha birçok yan aksesuarlara kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Özellikle takdir ettiğim ve beğendiğim noktalardan biri de şu oldu ki yalnızca bir alışveriş sitesi olup “satıcı” konumunda durmaktan çok, bilgilendirici ve uygunluğa karar verme fikrinde de size oldukça destek oluyorlar. YouTube kanallarından, sitede satış yaptıkları bazı ürünlerin incelemelerine ulaşabileceğiniz FotoPazar benim özellikle bu konuda takdirimi kazandı diyebilirim.

İncelemekte olduğunuz ürünü, örnek vermek gerekirse herhangi bir objektifi; makinenizle uyumluluğunu kontrol edebileceğiniz bir sistemi olması henüz yeterli bilgi birikimine sahip olmayıp sıradan bir kullanıcıysanız size oldukça yarar sağlayabilecek önemli bir özellik. Ürünlere yapılan yorumlar da, incelediğim ve karşılaştığım kadarıyla oldukça objektif görünüyor.

Kesinlikle FotoPazar.com’u önümüzdeki süreçlerde sık sık kullanacağım gibi görünüyor. Gerek ürün incelemeleri gerekse fotoğraf ve video ekipmanları konusunda ihtiyaçlarımı karşılamak konusunda.

BU YAZIYI PAYLAŞMAK İÇİN BİRTAKIM ŞEYLER:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: