ETKİNLİK, MÜZİK
Ekşi Fest 14 Eylül’de Life Park’ta!

Ekşi Fest 14 Eylül’de Life Park’ta!

eksifest2013bigBu yıl 14 Eylül tarihinde Life Park’ta düzenlenecek olan, artık gelenekselleşmiş ve her sene daha başarılı ve profesyonel bir festival olma yolunda ilerleyen Ekşi Fest 2013’te isimler belli oldu! Festivalde Athena, Hayko Cepkin & Kurtalan Ekspres, Boğaziçi Caz Korosu, Firewater, Melis Danişmend ve Can Gox sahne alacak. Gün boyu alternatif sahnede de birçok performansların olacağı duyurulan festivalde bir de tahmin yapmak gerekirse, son zamanlarda yaptığı parçalarla internette oldukça dinleyici kitlesi oluşturan Yüzyüzeyken Konuşuruz sahne alacak. Fakat dediğim gibi, bu sonuncusu yalnızca bir tahmin ve bir netlik yok henüz.

Ana Sahne

22.30 – Athena
20.30 – Hayko Cepkin & Kurtalan Ekspres
19.30 – Boğaziçi Caz Korosu
17.30 – Firewater
16.00 – Melis Danişmend
14.30 – Can Gox

Biz de, gün boyu Ekşi Fest’te sahne alacak isimleri dinleyeceğiz ve vakit vakit Twitter sayfamızdan aktarmaya çalışacağız. Ancak sanıyorum ki, geçen yıl ki gibi bir canlı yayın söz konusu olacak zaten Ekşi Sözlük ve sponsorları tarafından. Neyse, şimdilik söylemek istediğim bu kadar. İsimleri yeterli buldum.

Bir de söylemeyi unutmadan, somilk olarak ilerleyen günlerde bir yarışma düzenleyeceğiz. Yarışmada seçtiğimiz bir kişiye çift kişilik ekşi fest 2013 davetiyesi hediye edeceğiz. Takipte kalmaya devam edin bizi: Twitter ve Facebook.

BU YAZIYI PAYLAŞMAK İÇİN BİRTAKIM ŞEYLER:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: