ETKİNLİK, SANAT, Tasarım
Çok Acayip Sergi: Süper Fantastik!

Çok Acayip Sergi: Süper Fantastik!

Okul yoğunluğundan ve benzer şeylerden kafamızı kaldıramadığımız şu günlerde benim afişini gördüğümde acaip heyecanlandığım, işleri acaip merak ettiğim bir sergiyi sizlere duyurmaktan keyif duyuyorum: Süper Fantastik!

7 Mayıs’tan, 28 Mayıs’a dek Tight Aggressive’de sürecek olan Süper Fantastik sergisi, birbirinden başarılı ve işleri takip edilesi 15 illüstratörün bir araya gelip fantastik Türk sinemasında mantık aramak yerine Cüneyt Arkın’ın tersten oynatılmış uçma sahnelerinden, bir değil üç Superman olmasından, şeytan çıkarmak için kullanılan zarf açacağından, konuşurken bile ağzı oynamayan ama öpüşebilen Kilink’ten, babasına el kaldırınca eli taş olan adamdan, Tarkan’ın arada bir gözüken turuncu silip donundan, aslında kurt olmayan “Atıl Kurt!”tan ve aşırı inandırıcı Arzu Film’e ait dev ahtapottan ilham alarak ortaya koydukları illüstrasyonları barındıracak.

Betül Yılmaz, Bülent Gültek, Bülent Üstün, Büşra Üzgün, Can Büyükmehmet, Caner Atakul, Cengiz Üstün, Ece Ağırtmış, Elif Demir, Felat Delibalta, Mert Tugen, Murat Kalkavan, Selin Arısoy, Selin Çınar ve Tamer Demiralp katılacak isimler.

7 Mayıs 19.00’da açılışın olacağı sergide aynı zamanda 21.00’de The Away Days, 21.30 civarı da In Hoodies sahne alacakmış. Bizden söylemesi, biz de oralarda olacağız.

Facebook etkinlik sayfasına şuradan ışınlanıyorsunuz.

BU YAZIYI PAYLAŞMAK İÇİN BİRTAKIM ŞEYLER:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: