ETKİNLİK, MÜZİK, SOKAK
25 Ağustos’ta Büyük Ev’de Panayır!

25 Ağustos’ta Büyük Ev’de Panayır!

buyukevablukada1Geçtiğimiz günlerde Tophane Rıhtım Stüdyosu haberinde kendilerinden söz ettiğimiz, pek kalabalık pek ilginçli müzik grubu Büyük Ev Ablukada‘dan, daha haftası olmadan yine yeni haberler var. Tophane Rıhtım Stüdyosu‘nun olduğu sokağı 25 Ağustos Pazar günü panayıra çevirecek grup, panayır olur da bunlar olmaz mı diye çeşit çeşit plaklar, ikinci eldi birinci eldi kıyafetler, dilim pizzalar, duş başlıkları ve günlük sıkıntıların da satışta olacağını eklemiş davetiyelerinde.

15.00 gibi kapıların açılacağı bu müzikli panayırda, 18.00’da 123 grubu sahne alacak. Büyük Ev‘de, kendi evlerinde, Büyük Ev Ablukada da 20.00 gibi otoparkta yeni şarkıları, eski şarkıları filan çalacaklarını söylemişler. Bir de pek güzel sesli davetiye hazırlamışlar her zaman olduğu gibi, aşağıdan dinleyebilirsiniz.

[audio:http://buyukevablukada.com/email/BEA_25_Agustos_Konseri_Davetiyesi.mp3]

25 Ağustos Pazar günü Büyük Ev’de bu müzikli panayıra girişler 25 TL olarak belirlenmiş. Ancak Olmadı Kaçarız üzerinden Paypal aracılığıyla bilet satışı gerçekleşiyor. Ayrıntılı bilgi sitelerinde, siteleri de şurada.

BU YAZIYI PAYLAŞMAK İÇİN BİRTAKIM ŞEYLER:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: